Kurumsal

1978 yılında matbaacılık hayatımıza adım attığımız günlerden bu yana, 2016 yılında kendi işletmemizi kurduk. Sektörün önde gelen iş ortaklarıyla birlikte hızlı bir ivme ile büyüyerek, kaliteli hizmet ve ürün çıktısı vermekteyiz. Bu süreci takiben tüm partnerlerimizle beraber, değişen teknolojik koşullara da adapte olarak güçlenmiş bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz. Mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Yorulmaz Ofset, profesyonel ekibi ile birlikte hızlı ve yenilikçi çözümlerle, istenilen kalite standartında ve zamanında teslimat ile müşteri taleplerine cevap esnekliği sağlamaktadır.
Köklü bir geçmişe sahip, dinamik, topluma ve çevreye saygılı olan firmamızın sektörde saygınlığı, istikrarı ve kalitede sürekliliği için şu ilkeler firmamızın politikası olmuştur;

  • Şirket itibar ve değerini sürekli olarak yükseltmek
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
  • Güvenilir ve nitelikli tedarikçilerle çalışmak
  • Sektörümüzle ilgili yenilik ve gelişmeleri takip etmek
  • Kalite yönetim sistemlerinin şartlarına uymak, sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak ve geliştirmek
  • Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimlerini desteklemek, iş sağlığı ve güvenliğine önem vermek
  • Hataları kaynağında tespit ederek önlemini almak
  • Temizlik ve düzene önem vermek, kaynaklarımızı verimli kullanarak çevreyi korumak

Yorulmaz Ofset ailesi, tüm paydaşların beklentilerine doğa ve çevre duyarlılığıyla ve yaygınlaşan kalite anlayışıyla en kısa sürede cevap vermeyi benimsemiştir. Kalite her zaman temel değerimiz olmuştur. Firmamız, müşteri merkezli anlayışı doğrultusunda ihtiyaç ve beklentilere hızlı bir şekilde cevap vermek esasıyla hizmet vermektedir.
Günümüzde herkes tarafından en önemli ölçüt haline gelen çevre duyarlılığı tüm süreçlerimizde esas alınmakta olup, hammadde kullanımımızda özellikle dünyaca bilinen ve kabul gören sertifikalara sahip kağıt kullanmaktayız. Bunu yaparken çalışanlarımıza çevre bilinci ve enerjinin verimli kullanımı ile ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onların gelişimlerine katkıda bulunmaktayız. Üretimimizde FSC Sertifikasına sahip kağıtlar kullanmaktayız. Hammadde temininden üretim ve kullanım sürecine çevresel etkilerin belirli sınırlar altında olup azaltıldığını gösteren, Avrupa ve Küresel kapsamda kabul edilen ve güvenilen bir sertifikadır. Avrupa Birliği tarafından kabul edilen bu etiketler, insanların günlük hayatta kullanımına sunulan ürünlerin etkilerinin azaltılmış olduğunu beyan ederek markalara olan güveni arttırmaktadır.